Zajímavosti>> Aura Video a Didgeridoo

Aura Video a Didgeridoo


Již podruhé jsem měl možnost si vyzkoušet funkci a působení Aura Video Biofeedback. Toto zařízení pro snímání a převedení aurického vyzařování člověka do viditelného spektra provozuje Milena Svorová v Praze a poskytuje tím zajímavý pohled na vlastní bytost pro širší veřejnost. A to jak v oblasti duševního - emocionálního stavu jedince, tak i pro případný pohled na možný zdroj zdravotních potíží. Velmi zajímavá se také jeví možnost sledovat ve změnách vlastní aury event. duchovní snažení člověka - a to jak bezprostředního charakteru (okamžité změny vědomí), tak z dlouhodobého hlediska.

Zcela přirozeně mne tedy zajímala možnost sledování těchto změn v aurickém obalu člověka při hře na didgeridoo a tedy jaksi zviditelnit působení této jedinečné vibrace. Nutno říci, že toto působení je nejlépe viditelné u citlivějších lidí. Nejlépe s odlišnými barvami, tj. vyzařováním vlastní aury, od běžného průměru, řekněme zemitějších, stabilnějších jedinců. No a právě Milena je takovouto bytostí a uvolila se experiment absolvovat a videozáznam (dole) z něho zde uveřejnit. Na videu si všimněme zpočátku, tedy před hrou na didgeridoo, světlých odstínů modravé, bílé někdy i zelenkavé přirozené aury Mileny Svorové. Již však po nějaké chvíli působení energie didgeridoo se barvy mění a v jejím spektru se objevují sytější odstíny modré, oranžové, žluté atd. Ještě určitou chvíli po skončení hry se barvy udržují a opět pomalu přejdou do jejích vlastních světlých odstínů. 

Tento přístroj mohu vřele doporučit i jen jako experiment lidem, kteří mají zájem se na sebe podívat z jiného úhlu pohledu. Informace získáte přímo na stránkách www.auravideo.cz

                                 

 

 

 

 

 (V některých případech je nutno video stáhnout do počítače)

 

Diskuze

Jméno:
Zpráva:
Antispam:
Aktuální rok: