Akce>> Semináře, koncerty, uzavřená spol.


Semináře, koncerty, uzavřená spol.


Koncerty
Již nějaký rok dělám po naší malé České zemičce příležitostné koncerty na didgeridoo někdy i s dalšími hráči na tento nástroj. A to jak komornějšího rázu (čajovny, menší kluby aj.), tak i větší akce, kde se sejdou desítky lidí a mnozí didgeridoo vidí třeba úplně poprvé (malý přehled viz nahoře Proběhlé akce). Na koncertech můžete slyšet mou cca 30 - 40 minutovou produkci zaměřenou na sólové vyjádření a sílu dynamiky tohoto až tranzovního zvuku. Nicméně je možno si vychutnat i pomalejší, spíše relaxační skladby. Po konci vystoupení je zpravidla možno zodpovědět krátce případné dotazy okolo techniky hry na tento nástroj, případně jeho historie.

                          


 

Je možné, že třeba právě i Vy víte o nějakém ideálním prostoru, kde by bylo zajímavé koncert didgeridoo uspořádat a to jak akustický tak i třeba ozvučený. Pokud ano, můžete mne kontaktovat a poskytnou třeba typ na konkrétní místo, jaký-koli podnět bude vítán. A nebo rovnou společně například dohodnout podmínky případného vystoupení. No a pro představu, jak to zní a vypadá, se můžete kouknout třeba zde a zde

 Těší se Jan Vlach, provozovatel didgeridoo-art.cz. Kontakt.

 

 

 
Didgeridoo pro uzavřenou společnost
V průběhu roku jsem čas od času přizván hrát pro společnost nebo na akcích více méně soukromého charakteru. Jedná se o různé prezentační večery (velmi časté jsou degustace vín, zejména Australských firem a dalších produktů), oslavy, zahájení vernisáží a setkání soukromých společností a jejich hostů. Program je pak řešen individuálně dle dohody. Je možné provázet večer kratšími zvukovými vstupy (v závislosti na daném programu akce) nebo odehrát vystoupení najednou. To vše, v případě zájmu, je možné doprovodit menším workshopem a zájemcům v kostce vysvětlit princip hry na didgeridoo, či povědět něco o jeho historii a výrobě. Pokud máte dojem, že by didgeridoo mohlo být zajímavým zvukovým doprovodem podobně zaměřené akce, kontaktujte mne
 
         Corinthia towers, Australské dny                  Zátiší catering, Australský večer
 
 
 
 

 
 
 
Semináře
Nabízím možnost uspořádat jednodenní intenzivní výukový seminář hry na didgeridoo pro 12 lidi u mne doma (Osek u  Duchcova okr. Teplice). Semináře jsou vhodné jak pro začátečníky (výuka základních tónů a zvuk. variací spolu s cirkulačním dechem) tak pro pokročilejší (tvorba rytmů a jejich použití s ostatními technikami jako je hraní bránicí, přefuky a jejich zakomponování do hry, hlasové techniky atd.) Seminář Vás naučí jak a co dělat nebo nedělat při nácviku hry a technik a jak se event vyhnout zbržďujícím chybám. Jeho výhodou je, že vše popisované jak na semináři samotném tak u mne na webu uvídíte přímo u mne a na živo. A vlastní zdokonalování ve hře tréninkem, což činí 90% úspěchu s hraním, se bude mít o co opřít a bude snažší.
Doba semináře se pohybuje (ze zkušenosti) cca 2 - 4 hodiny dle zájmu, šikovnosti a nasazení zúčastněných a jeho cena je 800,- Kč. V ceně je zahrnuto CD s ukázkami didgeridoo stylů různých hráčů a libovolné množství nápojů. Samozřejmě je možné si vybrat a pořídit nástroj přímo u mne nebo si ho doobjednat a popřípadě zadat své požadavky na zvuk.
 
Přihlášky a dotazy zde

 

semináře
 
Těší se na Vás Honza Vlach
provozovatel www.digeridoo-art.cz

 
 

 
V případě zájmu větší skupiny lidí v určité lokalitě, je možné uspořádat seminář přímo ve vašich prostorách. Podmínkou je pouze uhrazení cestovních výloh a možnost ubytování pro vyučujícího. Školné si hradí každý účastník.


Související články

Nabídka
© by Didgeridoo-art.cz | programming by ProgDan Soft | contact@progdansoft.com