Žádné didgeridoo v nabídce

V případě, že v aktuální nabídce didgeridoo nenajdete žádné nástroje na výběr, neznamená to, že jsem výrobu omezil nebo snad přerušil, ale že všechna didgeridoo již byla vyprodána a nyní se věnuji výrobě na objednávku. A vzhledem k tomu, že se jedná z větší části o nástroje vyšší třídy, mnohdy s konkrétními požadavky na zvuk i povrch. úpravu, tak i výroba je tedy časově o něco náročnější. Průběžně se však budu samozřejmě snažit, aby bylo z čeho vybírat :)

Děkuji za pochopení.

 Co potřebuji k výrobě na zakázku:

Pokud Jste se však ale již rozhodli pořídit si své didgeridoo u mne, formou objednávky, můžete mi rovnou zaslat vaše požadavky a představy ohledně Vašeho budoucího nástroje. K výrobě - objednávce potřebuji vědět tyto tři základní body: 

1. V jaké tónině by měl výsledný nástroj být, popř jiné zvukové požadavky.

2. Cenové rozmezí ve kterém se mohu pohybovat (od toho se i z části odvíjí druh a rozměry použitého materiálu)

3. Doplňující informace co se např. povrch úpravy týče (zbarvení, popř. kresba aj.) a dalších věcí které by mohli samotnou výrobu ovlivňovat.

Pro další, přesnější představu (zejména v případě začátečníků), dle čeho by měl probíhat výběr vlastního, třeba i prvního didgeridoo, doporučuji pročíst tyto mé dva článečky: Jak získat dobrý nástroj a péče o něj a Kategorie digeridoo. Jedná se o jakési rozdělovníky při rozhodování a měly by vyjasnit základní otázky týkající se "problému" a ušetřit tak čas a vůbec zpřehlednit můj přístup k výrobě tohoto nástroje.